Informacja

+48 33 81 37 400

+48 515 114 605

+48 512 366 792

recepcja@gronieszczyrk.pl

Program lojalnościowy

 

Regulamin Programu Lojalnościowego Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego "GRONIE"

Niniejszy regulamin określa zasady udziału w Programie Lojalnościowym zwanym dalej "Klubem GRONIE".

Program kierowany jest do Gości indywidualnych (osób fizycznych), korzystających z usług Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego "Gronie".

Uzyskany status uprawnia Gościa do korzystania z niżej opisanych przywilejów podczas kolejnych pobytów w ośrodku.

1. Do programu Lojalnościowego "Klub GRONIE" może przystąpić gość hotelowy, który skorzystał z usług Ośrodka o wartości co najmniej 170,00 zł brutto.

2. W Programie Lojalnościowym mogą wziąć udział wyłącznie osoby fizyczne, które ukończyły 18 rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

3. Warunkiem uczestnictwa w programie "Klub GRONIE" jest złożenie deklaracji członkowskiej oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów korespondencyjnych związanych z realizacją programu oraz do celów marketingowych prowadzonych przez Ośrodek.

4. Momentem przystąpienia do programu "Klub GRONIE" jest otrzymanie bezpośrednio w recepcji Ośrodka indywidualnego numeru konta.

5. "Klub GRONIE" oferuje trzy rodzaje statusu członka:PODSTAWOWY, SREBRNY, ZŁOTY

6. Status PODSTAWOWY otrzymuje Gość, który skorzystał z usług Ośrodka o wartości brutto od 170,00 zł. Goście ze statusem PODSTAWOWYM otrzymują rabat 3% na usługi hotelowe    (noclegi, pakiety pobytowe, zabiegi SPA)

7. Status SREBRNY otrzymuje Gość , który skorzystał z usług Ośrodka o wartości brutto od 510,00 zł. Goście ze statusem SREBRNYM otrzymują rabat 6% na usługi hotelowe (noclegi, pakiety pobytowe, zabiegi SPA)

8. Status ZŁOTY otrzymuje Gość, który skorzystał z usług Ośrodka o wartości brutto powyżej 1000,00 zł. Goście ze statusem ZŁOTYM posiadają następujące przywileje:

a) rabat 10% na usługi hotelowe: noclegi, pakiety pobytowe, zabiegi SPA

b) likwidację ograniczenia związaną z doba hotelową - w miarę dostępności pokoi

9. Wartość usług, o których mowa w punktach 6-8 niniejszego Regulaminu stanowi suma wartości usług danego Gościa z okresu poprzedzającego każdorazowe złożenie rezerwacji usług

10. W przypadku, gdy Gość nie skorzysta osobiście z usług Ośrodka przez okres 2 lat, traci on uzyskany dotychczas status, o którym mowa w punktach 6-8 niniejszego regulaminu, a wartość usług, o których mowa w punkcie 12 niniejszego regulaminu wynosi "zero'

11. Rabat nie dotyczy wyrobów tytoniowych, artykułów sprzedawanych w sklepiku recepcji Osrodka

12. Status uzyskany przez Gościa (w tym wartość usług, z których korzystał) zostaje zapisany na indywidualnym koncie, o którym mowa w punkcie 4 niniejszego Regulaminu.

13. Rabat może być przekazywany osobom trzecim , które zostały polecone przez członka "Klubu GRONIE", a wartość rachunków z tej rezerwacji będzie doliczona do salda osoby polecającej.

14. Rabat wynikający ze zdobytego statusu nie łączy się z innymi promocjami - w tym także z rezerwacją on-line. Gość otrzymuje najbardziej korzystną finansowo w danej chwili dla siebie ofertę.

 

 

OFERTY SPECJALNE

ROMANTYCZNY WEEKEND

- W POKOJU DWUOSOBOWYM: 110 ZŁ/OS - W APARTAMENCIE: 145 ZŁ/OS w cenie: - powitalny słodki...

ROMANTYCZNY WEEKEND DLA DWOJGA...

w pokoju dwuosobowym :  110 zł/os w apartamencie: 145 zł/os - powitalny słodki...

Wesela

  OFERTA WESELNA  -  od 130 zł os.   Tradycyjnym ukoronowaniem tego jedynego,...

Oferta wypoczynkowo-rehabilitac...

Termin:  pobyty tygodniowe             Cena:  1.490 zł / tydzień / osoba *dzieci do 3...

Oferta wakacyjna

Oferta wakacyjnaRodzinne wakacje w Beskidach. Zapraszamy do Ośrodka „GRONIE”w Szczyrku...

Oferta konferencyjna

Zapraszamy do Ośrodka GRONIE w Szczyrku!!! O każdej porze roku jesteśmy wspaniałym...

Wielkanoc 2015

Oferta WielkanocnaŚwiąt świątecznych i wesołych, zdrowych, miłychi pogodnych!Zapraszamy...