OŚRODEK GRONIE SKI & BIKE, Szczyrk
Tło bannera
  1. Strona główna
  2. Strefa biznesu

Strefa biznesu

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Gwarancja najniższej ceny

Strefa biznesu Praca w przyjemnym otoczeniu!

O każdej porze roku jesteśmy wspaniałym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkolenia, obozu dla dzieci

Strefa konferencyjna Gronie Ski & Bike to 3 sale konferencyjne znajdujące sie na I piętrze obiektu wygodnie połączone ze sobą. Ich rozmieszczenie i usytuowanie stwarza wiele możliwości do organizacji wszelkich spotkań konferencyjnych, imprez firmowych, szkoleń i uroczystości rodzinnych. Sale usytuowane są bezpośrednio przy strefie Chillout co daje możliwość połączenia pracy
z wypoczynkiem i relaksem.

Inspiracją do modernizacji sal były stare tablice z nazwami tras narciarskich, które dały nazwy poszczególnym pomieszczeniom.

Wszystkie sale wystrojem i nazwami nawiązują do historii Stacji Narciarskiej Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego. Aranżacja strefy w odważnych kolorach sufitów i ścian  w połączeniu z dużymi oknami
i drewnem na ścianach gwarantuje pracę w przyjemnym warunkach.

Wszystkie sale w atrakcyjny sposób łączą się ze sobą co umożliwia podział grup na mniejsze zespoły podczas konferencji czy spotkań integracyjnych.

Sala konferencyjna BIEŃKULA – największa sala w Gronie Ski & Bike. Jej nazwa zaczerpnięta została
z legendarnej trasy narciarskiej Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego i czarnym sufitem  bezpośrednio  nawiązuje do koloru trasy, wyłożona naturalnym drewnem jedna ściana i duże okna nawiązują do położenia ośrodka.

Sala konferencyjna SKRZYCZEŃSKA – sala średnia, idealna na niewielkie uroczystości rodzinne,
prace zespołowe i szkolenia, jej kolor bezpośrednio podkreślają czerwone meble

Sala konferencyjna SALMOPOLSKA – sala mała, mieści ok. 20 osób, idealnie nadaje się na mniejsze spotkania firmowe i rodzinne.

Atrakcyjne położenie Ośrodka, profesjonalna obsługa oraz miła atmosfera stwarzają wymarzone warunki do pracy i wypoczynku.


 

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

ul. Salmopolska 30
43-370 Szczyrk, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij